Hakkımızda

Genel Bilgi

Otel Erciyes İstanbul Fatih semtinde rahat ve güvenilir konaklama imkanını ekonomik fiyatlarla yerli ve yabancı müşterilerimize sunmaktadır. Ailenizle birlikte evinizdeki huzuru bulabileceğiniz bir mekandır. Otelimiz 24 saat kamera kayıtları altına alınmaktadır. Her gün odalarda ki temizlik ve oda servisi hizmetleri ile misafirlerimizi memnuniyetle ağırlamayı görev edinmiştir.

İstanbul’un tarihi mekanlarına, otogara, hava limanına, eğlence ve alışveriş merkezlerine toplu taşım araçları ile kısa sürede ulaşabilirsiniz. İstanbul’daki eviniz Sloganı ile inandığımız ilkemizi, sizlere her geçen gün hissettirebilmek arzusundayız.

Bu butik otel, geleneksel Türk misafirperverliğini sıcak bir ambiyansla zarif bir şekilde dekore edilmiş özenli hizmet ve konforla birleştirmektedir. Ücretsiz kablosuz internet otel genelinde mevcuttur.

 

Konum

İstanbul’un  Fatih ilçesinde bulunan otelimiz, tarihi, kültürel, alışveriş merkezlerine yakın olup Fatih Camii ve Türbesi, Çarşamba Pazarı, Bozdoğan Kemerleri, Kariye Müzesi, Bizans Surları, Süleymaniye Camii, Kapalı Çarşı, Ayasofya, Sultan Ahmet Camii, Topkapı Sarayı ve metro, tramvay istasyonlarına yalnızca yürüyüş mesafesindedir.

 

Atatürk Havalimanı 15km
Aksaray Metro istasyonu 200m
Tramvay istasyonu 250m
Topkapı Sarayı 1500m
Sultan Ahmet Camii 1500m
Ayasofya 1500m
Kapalıçarşı 1000m
Feribot istasyonu 900m
Mısır Çarşısı 900m
Süleymaniye Camii 500m
Fatih Camii 100m
Şehir merkezi O m
Dünya Ticaret Merkezi -CNR 15km
Tüyap Fuar Merkezi 70km
Chora Kilisesi 500m
Alışveriş Mile – Historia 250m
Sabiha Gökçen Havalimanı 55km